Nachádzate sa tu

Účasť na akciách

Akcie v roku 2020

 

 

 

1.1. - PT: Novoročný výstup na Tábor, 6. ročník
Trasa: KNM - Tábor a späť: 8km/300m.  
Braciník T, Žabka F, Urbanovci V, Z, Mikovčák J, Bielek J, Stuchlík J, Galvánkovci Ľ, I, Š,  
Tulcovci O, M, Kuba A, Bílešovci M, J, Birošíkovci M, R, Jakubíkovci M, A, Helovci K, S, Šidlová J,  
Šrenkel D, Šrenkelová J, Macášek E, Snopko I, Pikna P, Lisková S, Tabaček A, Ondrušková M,  
Kurka P, Peťková B, Kupčík R, Lamošová J, Játiovci J, M, S, N, N, Grigová A, Grešáková E,  
Balek P, Cabukovci M, Ľ, Ondrušková Z s rodinou, Gvotová M, Galvánek J, Masaryková E,  
Novomestská M, Špiriaková J, deti, a ďalší.  
   
4.1. - PT: Jablunkovské medzihorie: Gírová, Hrčava  
Trasa: Mosty u Jablunkova - Studeničný - Gírová - Hrčava  - Čierne- 12km/400m.  
Tulec O, Ceniga J, Šurinová K, Macášek E, Jakubíkovci M, A, Urbanovci V, Z, Tabaček A,  
Šrenkel D, Šrenkelová J, Kučeríková E, Žabka F, Braciník T, Mikovčák J.  
   
6.1. - LT/PT: Trojkráľový prechod Husárik - KNM, 33. ročník / okolo Tábora  
Trasa: Čadca - Husárik - Chot.kopec, traverz - Petránky - Vrchrieka - Majtánky - KNM-22km/800m.  
LT: Braciník T, Tulec O, Jakubík A, Jakubíková M, Jantošíková L, Játi M, Balek P, Šurinvci K, P,  
Tarana J, Kontrišová B, Hrdý Z, Kupčík R.  
PT: Šrenkel D, Galvánkovci B, Ľ, Š, syn, Pekárková Z, Urban V, Hrubý Ľ, Minarovič R, Greguš V,  
Tabaček A, Samak J, Stračiak Ľ, Chochuľ Š.  
Trasa: KNM-Tábor-Majtánky-Nesluša-KNM,Súľkov-10km/400m.  
Žabka F, Mikovčák J,Obšivan F,Ondrušková M,Játiová J,Štefánik J s rodinou, Peťková B,  
   
11.1. -LT: Melocik-Portáš  
Trasa: Melocik-Gregušovci a späť.-8km/200m.  
 Ceniga J,Žabka F,Braciník T,Mikovčák J,Jakubík A.  
   
18.1. - LT: Jánošíkovým krajom (Žilina)  
Trasa: Okolie Zázrivej - 13km/180m: Braciník T, Jakubík A, Játiovci M, S, N, N.  
Trasa: Okolie Zázrivej - 25km/380m: Ceniga J, Šurinovci K, P, Murárik L, Snopko I.  
   
18.1. PT: Hájnice-Zlieň-príprava LP Kys.vrchovinou.  
Trasa: H.Vadičov,Kubaščíkovci-Hájnice-Zlieň-traverz Magury-traverz Jalovca-H.Vadičov-12km/300m.  
Žabka F,Šrenkel D,Urban V,Tulec O. Mikovčák J,-8km/300m.  
   
19.1. - PT: Kysucká vrchovina - príprava prechodu  
Trasa: Horný Vadičov - Kotrč. Lúčka - Pod Kučerovkou - Radoľa, KNM: 11km/400m.  
Žabka F, Mikovčák J, Obšívan F, Urbanovci V, Z, Kučeríková E, Tulec O, Šrenkelová J,  
Špiriaková J, D, A, Tabaček A, Šrenkel D, Birošíková M, Rybárová M, Drndová A, Mináriková E,  
Pohančeníková M, Dižo J.  
   
22.1. - PT: Kysucká vrchovina, príprava prechodu  
Trasa: Horný Vadičov, Hájnice - Skríželné - Pod Holým vrchom - Pod Poľanou -  
Budatínska Lehota, KNM - 11km/300m - Mikovčák J, Urban V.  
   
25.1 - PT: zimný prechod Kysuckou vrchovinou 43. ročník  
Trasa: Radoľa - Budatínska Lehota - Pod Poľanou - Skríželné - Horný Vadičov, Hájnice: 11km/300m.  
Urban V, Šrenkel D, opačný smer - LT: Braciník T, Mikovčák J.  
Trasa: Radoľa - medzi Vretňami - Pod Kučerovkou - Horný Vadičov, Bizík: 11km/400m  
Bílešovci M, J, E, Jakubík A, Macášek E, Murárik L, Kroczek D,  
Trasa: Horný Vadičov, Hájnice -Zlieň - Žiarce - Kotrč. Lúčka, stráň - Pod Kučerovkou - Radoľa:  
25km/700m - Galvánek Ľ, Koleno M.  
Ostatné trasy: Tulec O, Obšívan F, Štefánik J, Játi M, Játiová J, Ondrušková M, Ceniga J, Samak J.  
Žabka F.  
Trasa: Radoľa - Horný Vadičov, Hájnice - Radoľa:  35km/1000m - Minarovič Roman.  
   
 1.2. -LT-Moravsko-Sliezskými Bekydami.  
Trasa: Mosty u J.-ch.Severka.Kamenná chata-traverz V.Polomu-kaplnka pod Muřink.vrchom-  
 Muřinkov vrch-Burkov vrch-s.pod Uhorskou-späť ku kaplnke-s.pod Bahaňou-Olešná,Jelitov-  
Olešná,Badzgoňovci.Stredne namáhavá-18LT+9PT=27km.Ceniga J,Tarana J,Šurinová K.  
   
 8.2. -LT-Beskydsko-Javornícka magistrála,9.ročník.  
 Trasa: Melocik-Čerenka-s.pod Lapačou-Čemerka-Kasárne a späť.22km/400m.  
 Cenigovci J,A,M,B,Šurinovci K,A.,Murárik L,Tulec O.-14km/300m-Žabka F,Mikovčák J,Jakubík A,  
 Bielek J.PT-Balek P.-10km/300m.  
   
16.2. - LT: Javorníky: Kasárne (LOKO Čadca)  
Trasa: Kasárne - Stratenec - Bútorky: 10km/200m.  
Tulec O, Mikovčák J, Žabka F, Cenigovci J,Betka,Jantošíková L,Braciník T.  
   
22.2. - LT: Kráľovský okruh okolo Čadečky  
Trasa: Základný okruh okolo Čadečky: 7km/180m.  
Tulec O, Žabka F, Mikovčák J, Braciník T,  okruh 20km/400m - Lisková S, Pikna P.  
   
7.3. LT:Prechod Kysuckými Beskydami  
Trasa: Oščadnica,Vreščovka-Moravské-Kykula-V.Rača(1236m)-Dedovka-náročná-4PT+22LT-26km.  
Ceniga J,Šurinová K,Pikna P.  
Trasa: Oščadnica,Dedovka-Úpratiska-Dedovka-nenáročná-2PT+8LT-10km,Žabka F,Mikovčák J.  
   
19.4. PT-Javorníky: Marťakovský vrch  
 Trasa: Nesluša-Mičákovci-Petránky-Ochodnica-10km/400m.  
 Žabka F,Obšivan F,Balek P,Drndová A,Mináriková E, Pečalová J,deti.Vargová E,Huščava V.Nereg.  
   
1.5. PT-Javorníky: Rochovica-Odomykanie Kys.brány.  
Trasa: Rudina-Rudinka-Rochovica-Závršie-Rudina- 10km/400m.  
Žabka F,Pekárková Z,Galvánek B,Húščava V. a Neregistrovaní turisti z Ochodnice.  
Cyklo:Braciník T,Mikovčák J,Kameňovský E.  
   
8.5. PT-Kysucké Beskydy: Výstup na Úpratiská a V.Raču 1236m.  
Trasa: Dedovka-chaty-V.Rača a späť. 7km/300m.Žabka F,Mikovčák J,Obšivan F,Braciník T.  
 Iné trasy:Janík J,Polláková J,Peťko J,Drndová A,Mináriková E,Pečalová J,Harnasová-Zborov.  
Jakubíková M, Tomašcová D.  
   
23.-24.5.-PT-Chočské vrchy  
Trasa: Veľké Borové-Sušava-13km/500m.Trasa:V.Borové-Malatiná-8km/300m.  
Janík V,Kubaščíková E,Kupčík R,Lamošová J,Peťková B,Tužinčinová A.  
   
24.5. PT-Kysucká vrchovina: Za peknými výhľadmi,Hladký vrch-rozhľadňa.  
Trasa: Zborov,centrum-Hladký vrch(rozhľadňa)-Vyšné Vane-Blažkovci-Dunajov.8km/350m.  
 Žabka F,Obšivan F,Mikovčák J,Játi M.  
Trasa: Zborov-Hladký vrch(rozhľadňa)-Vyšné Vane-Nižné Vane-kalvária-K.Lieskovec.10km/500m.  
 Tabaček A,Urban V.  
Cyklo-trasa: KNM-Dunajov-V.Vane-Hladký vrch-Zborov-Krásno n.Kys.-KNM-Braciník T,Heľo S.  
   
7.6. PT-Javorníky: Prechod Kysuckými Himalájami-18.ročník.  
Trasa-A: Čadca-Briava-Voj.vrch-Marť.vrch-Vrchrieka-Jak.vrch-Žiar-Jastrabie-Tábor-KNM-35km/1500m.  
Šrenkel D,Lisková S,Virdzek P,Šadlák V.  
Trasa-B: Oščadnica-Voj.vrch-Marť.vrch-Vrchrieka-Tábor-KNM-20km/900m  
Žabka F,Obšivan F,Urban V.  
Trasa-B: Krásno n.Kys.-Voj.vrch-Marť.vrch-Vrchrieka-Tábor-KNM-20km/900m.  
Tabaček A,Rybárová M,Hruštincová H.V týždni skupina z Martina-Srníková M,Mazák F.  
Ostatné trasy:Švaňová D,Heľovci S,K,Šidlová J,Ostrochodský J,Pekárková Z,Galvánek B,Cinko J, A.  
Cyklo Trasa:Turzovka,zástavka-Semeteš-Kamenité-J.vrch-Petránky-Ochodnica-KNM-38km/800.  
Braciník T,Kameňovský E,Balek P.  
   
13.6. - PT: Kysucké Beskydy: Pomoc značkárom  
Trasa: Skalité, Kožák - Skalité, Serafínov - Poľana - Skalité: 9km/300m  
Kurka P, Janík V, Šrenkel D, Játi M, Ďuranová S.  
   
14.6. -PT:Strážovské vrchy: Butkov vrch  
Trasa: Strušková-Podlavičky-kríž.cesta Butkov vrch-Podlavičky-salaš u Maca-Ladce:12km/500m.  
Janík V,Ceniga J,Kupčík R,Lamošová J,Lisková S,Pikna P,Švaňová D,Kameňovská M,Játi M,  
Kubíková I,Tvrdý M,J,Čmolíková T,Bílešová L,D,Pečalová J,L,Kubánkovci Ľ,B,Berešík M,Žiaková J.  
   
5.7. -PT:Kys.vrchovina: Cyrilo-Metodský výstup na Vreteň(org.obec Radoľa)  
Trasa: Radola,Kultán-Vreteň a späť.7km/450m. Žabka F,Obšivan F,Urban V,Urban T,Mikovčák J,  
Jakubík A,Urbanová Z,Šrenkelová J,Bielek J,Šulek L,Hrubý Ľ,K,Baránek O,Kubík I,O,Janík V,  
Madigarová Z,N,Peťko J,Pekárková Z,Jančoškovci S,L,Játi M,S,N,N,Gubáni S,Virdzek D,Svrček M,V.  
   
5.7.-CT: Nová Bystrica, Chata na konci sveta  
Trasa: Nová Bystrica - Chata na konci sveta - pod Brýzgalkou - Klubina - KNM: 53km/1000m.  
Jakubíková M, Peter Pikna, Slávka Lisková, Ondrej Tulec,  
hostia: Kodajová Eva, Kodaj Juraj, Vlček Vilo  
Trasa: 35km/300m - Kupčík R, Lamošová J.  
   
12.7. -PT:Malá Fatra: Sokolie a Obšivanka-Zbojnícky chodník  
Trasa: Terchová,Vyšné Kamence-Obšivanka-Zboj.chodník-Tiesňavy-7km/500m.  
Žabka F,Obšivan F,Mikovčák J.  
Trasa: Terchová,Vyšné Kamence-Obšivanka-Sokolie-Zboj.chodník-Tiesňavy-13km/700m.  
Urbanovci V,Z,Špiriakovci J,A,D,Játi M,Mazúr M,Jakubíková M,Kučeríková E.  
   
19.7. - PT: Oravská Magura: Klin, Námestovo  
Trasa: 12km/300m - Janík V.  
   
26.7. -VHT:Veľká Fatra: Rakytov  
Trasa: Str.Revúca-s.pod Čier.kameňom-Rakytov-ch.Limba-L.Osada,Teplô-18km/1000m.Rybárová M,  
Ceniga J,Šrenkel D,Tabaček A,Kontrišová B,Hrdý Z,Šelbická M,Čanecká E,Kučeríková E,Kubíková I,  
Jakubíková M,Svrčková J,Kameňovská M,Drndová A,Murárik L,Brezinovci M,P,Bírošíkovci M,R.  
Trasa: L.Osada,Teplô-ch.Limba-Rakytov a späť.14km/1000m.Žabka F,Braciník T,Čmolíkovci T,V,  
 Pečalová L,Ondrušková M,Játiová J,Ondrušková Ema,Bíleš D,Heľovci K,S,Šidlová J,Ostrochodský J,  
Kubánkovci Ľ,B,Balek P,Čuraj M,Kubjatková J,Kullovci Z,A. Urban V. do Vlkolinca-18km/1000m.  
Trasa: L.Osada,Teplô-ch.Limba-sev.Rak.sedlo-10km/600m.Urbanová Z,Šrenkelová J,Mäkká A,  
Pečalová J,Bílešová L,Vargová E.  
   
1.8. - PT: Spomienková dolnokysucká 50tka, 10. ročník  
Trasa: KNM - Škorčie - Tábor - Majtánky - Nesluša - Rudinská - Budatín - Zástranie -Horný Vadičov -  
Lopušné Pažite - Radoľa - KNM: 51km/1430m.  
Galvánek B, Pekárková Z, Tarana J, Kubánek Ľ, Vlček V, Virdzek P, Galvánek Ľ, Šotkovský P,  
Šrenkel D, Ondrušek P, Gašinec P.  
Trasa: 40km/1430m - Jakubíková M, Braciník T, Kučeríková E.  
Trasa: 20km/400m: Žabka F, Mikovčák J, Kameňovský E, Mazúr M, Braciníková E.  
   
2.8. -PT: Javorníky: Lazníckymi osadami Nesluše,Rudinskej a Zákopčia.  
Trasa: Rudinská,konečná-Rapáňovci-Čulákovci-Hutyrovci-Grešákovci-Petránky-Trnkovci-  
           Zákopčie,kalvária-Majer-Staškov.18km/650m.Urban V,T,Jakubíková M,Brezina P.  
12km/500m-Urbanovci Z,T,Špiriakovci J,A,D,Grešáková E,Šrenkelová J,Tvrdý M,J,Žabka F,Jakubík A.  
   
9.8. -PT:Štiavnické vrchy: Sitno,Tanád,Banská Štiavnica  
Trasa: Počuv.jazero-Sitno-hrad-Tanád-Paradajs-17km/850m-Šrenkel D,Tabaček A,Urbanovci V,T,  
Bírošíkovci M,R,Kubjatková J,Drndová A,Mináriková E,Rybárová M,Pohančeníková G,Jakubíková M,  
Murárikovci L,Z,A,Čanecká E,Šelbická M,Dub V,Štefanová B.  
Trasa: Počuv.jazero-Sitno-hrad-Poč.jazero-okruh-9km/400m-Žabka F,Játiovci J,M,S,N,N,Braciník T,  
Balek P,Mäkká A,Ondrušková M,Tvrdý M,J,Drnda D,Čmolíková T,Škultétyovci P,D,P,D,Glončáková K,  
Čadecký Š,Martinčeková Ľ,Vargová E,Chupáčová S,T,M.Urbanová Z,Špiriakovci J,A,D,Šrenkelová J.  
Trasa:Poč.jazero-Sitno-hrad a späť-6km/400m-Bílešovci L,D,A,Pečalová J,D,L,Ondrušková E.  
 
14.8. -PT:Kys.vrchovina: Spomienkový "lunochodecký"výstup na Vreteň,20.ročník
Trasa: KNM,pamätník vyhorenia mesta-Radola-Vreteň a späť-9km/500m.Braciník T,Žabka F,Balek P,
Jakubíkovci M,A, Heľovci K,S, Šidlová J,Urban V,Mikovčák J,Cigánik S,Peťková B,Kučeríková E,
Pečalová J,L,Bílešovci L,E,D,Ondrušková E,Galvánkovci Ľ,B,J,Pekárková Z,Šotkovský P,Masaryková E,
Tabaček A, Janík V, Lisková S, Pikna P.
Trasa: KNM-Radola-pod Vretňom-5km/300m-Játiovci M,S,N,N.
 
16.8. -PT:Kys.Beskydy: výstup na Rycierowu horu,9.ročník(org.KT N.Bystrica).
Trasa: Vychylovka,Šudovci-s.Príslop-Rycier.hora(1226m)-schr.pod Rycierowou-Przegibek-12km/600m.
Žabka F,Mikovčák J,Brezinovci P,M, Kubánkovci Ľ,B, Pečalová J,Kečková A.
Trasa: Vychylovka,Brhlov-Przegibek-sch.pod Rycierowou-traverz J.Pavla II-Príslop-Šudovci-11km/500m.
Játiovci J,M,S,N,N, Kurka P,Ďuranová S, Peťková B.
 
14.-16.8. - VHT: Nízke Tatry: Liptovský Ján, Štefánička, Ďurková
Trasa 1. deň: Liptovský Ján - Chata MRŠ: 16km/1100m
Trasa 2. deň: Chata MRŠ - Kosodrevina - Príslop - Chabenec - Ďurková: 18km/800m
Trasa 3. deň: Ďurková - sedlo pod Skalkou - Liptovská Lúžna: 13km/370m
Mazúr M.
 
30.8. -PT:Kys.Beskydy: Slávnostné otváranie rozhľadne na Dieli(560m)nad Krásnom n.Kysucou.
Trasa: Krásno nad Kysucou(380m)-Jantovci-rozhľadňa na Dileli(560m)a späť.4km/200m.
Žabkovci F,D, Cenigovci J,A,M,B,Ďurana M,Chilovci E,Eva,Játiovci J,M,S,N,N, Kurka P,Ďuranová S,
Peťková B,Kameňovská M,Tužičinová A,Urban V,Pečalová J,D,Bílešová L,A.
 
1.9. -PT: Javorníky: Primátorský výstup na Tábor-náhrada za výstup na Holý vrch,13.ročník.
Trasa: KNM-Tábor a späť-7km/300m.Žabka F,Braciník T,Mihalda M,M,Kubíkovci I,O,Jakubík A,
Tulec O,Bielek J,Šulek L,Jakubčíkovci P,P+4hostia.
 
5.9. -VHT-Malá Fatra: Výstup Jána PavlaII na V.Rozsutec(org.VÚC Žilina).
Trasa: Štefánová-Medziholie-V.Rozsutec(1610m)-16km/1260m.Lisková S,Pikna P.
 
5.9. -PT:Kys.vrchovina: Snežnický cyklomaraton (org.Snežnica).
Trasa: Kontrólné stanoviská-výpomoc ŠKTKNM-5km/150m-Žabka F,Obšivan F,Stuchlík J,Braciník T.
Účastníci akcie-cyklo: Snopko I,Murárik L,Kuba A.st.Cabukovci Ľ,M.-20km/300m.
 
6.9. -PT: Letný prechod Kysuckou vrchovinou, 43/23ročník.
Trasa: H.Vadičov,Kubaščíkovci-traverz Stien-s.pod Poľanou-B.Lehota-Radola-12km/400m.
Žabka F,Urban V,Hôrecká A. Cyklo:Minarovič R,Cabukovci Ľ,M.
 
13.9. -VHT-Záp.Tatry-Volovec,Ostrý Roháč,Lúčná
Trasa:A-Tatl.chata-Rakoň-Volovec-Ost.Roháč-Plačlivé(2125m)-Sm.s.-Tatl.ch-Roh.dolina-17km/1400m.  
Tabaček A,Kubaščíková E,Polláková J,Ševec P,Ondruškovci P,Ema,Turianský J,Čuraj M,Hartelová Ľ.
Trasa:B-Tatl.ch-Rakoň-Volovec(2063m)-Rakoň-Lúčná-Zadná Lataná-Lat.dolina-Zverovka-18km/1200m.
Žabka F,Ceniga J,Jakubíková M,Kubánkovci Ľ,B,Kečková A,Jančiová E.
Trasa:C-Tatl.ch-Rakoň-Volovec-Rakoň-s.Zabrať-Tatl.chata-Roh.dolina-16km/1000m.
Braciník T,Drnda D,Cenigovci A,M,B,Šurinovci P,K,Adam-9.r,Marek-4roky.
Trasa:D-T.ch-s.Zabrať-Rakoň-s.Zabrať-T.ch-Roh.dolina-12km/800m.Pečalová J,L,Kubík I,Rejchrtová B.
Trasa:E-Roh.plesá-13km/700m.Galvánkovci I,Š,I,Capko A,Žideková L,Vojtáš S,Balek P,Vargová E.
Trasa:F-lan.pod Brestovou-Brestová-Salatín-10km/600m.Kurka P,Kubalovci M,J,K,Játiovci J,M,S,N,N,
Trasa:G-Roh.dolina-Baníkov(2167m) a späť.13km/1500m.Murárikovci L,Zuzka,Hanka-8.ročná.
 
20.9. -PT/CT-Kys.vrchovina-Straník-Deň športu pre všetkých
Trasa:Budatín-Dubeň,rozhľadňa-Zástranie-Straník-Zástranie-Snežnica-Radola-15km/500m.
Kubík I,Ondrej,Urban V,Žabka F,Játiová J,Ondrušková M,Štefánikovci J,Z,Martinec F,Rejchrtová B.
Cyklo:32km/600m-Braciník T,Jakubíková M,Pikna P,Lisková S,Mikovčák J,Tulec O,Bíleš M,Minarovič R.
          Králik P.
 
10.10. -VHT-Vysoké Tatry:Kôprovský štít
Trasa: Štr.pleso-Pop.pleso-Hinc.pleso-Kôpr.štít-Hl.dolina-Kôpr.dolina-Podbánske-25km/1300m.
Urban V,Murárik L,Čuraj M,Škorík M,Kuchár P.
Trasa: Štr.pleso-Pop.pleso-Hinc.pleso-Kôpr.štít a späť.19km/1200m.Ceniga J,Borončo J,Turianský J,
Kukučíková Z,Hanka,Kučeríková E,Vlček V,Kubánková B,Kečková Ľ,Kováč R,Drndová A,Sakalová M,
Drnda R,Hrubý Ľ,Taranovci J,I,J.ml,Polláková J.
Trasa: Štr.pleso-Pop.pleso-Hinc.pleso-Vyšné Kôpr.sedlo a späť.18km/1100m.Žabka F,Drnda D,Mlich T. 
Trasa: Štr.pleso-Pop.pleso-Hinc.pleso a späť.16km/800m.Braciník T,Heľovci S,K,Kubík I,Rejchrtová B,
Jančiová E,Drgo J,Fabčin Š,Kupčík R,Lamošová J.Vargová E.
Solisko,chata pod Rysmi,Zlomísk-16km/800m.Mäkká A,Ondrušková M,Grigová A,Bacigalová Z,Balek P.