Nachádzate sa tu

Účasť na akciách

Akcie v roku 2019

 

 

 

 1.1. - PT: Novoročný výstup na Tábor, 4. ročník
Trasa: KNM - Tábor a späť: 8km/300m.  
Braciník T, Žabka F, Bílešovci M, J, Urbanovci V, Z, Obšívan F, Drndová A, Mináriková E,  
Balek P, Jakubík A, Jakubíková M, Birošíkovci M, R, Lisková S, Pikna P, Cigánik S, Pilková G,  
Helovci K, S, Šrenkelovci D, J, Kubaščíková E, Játiová J, Ondrušková M, Mikovčák J,  
Galvánkovci I, Ľ, Š, I ml, Bielek J, Kubánek Ľ, Masaryková E, Galvánek J, Kišovci M, V, D.  
Špiriaková J, D, A a ďalší.  
   
5.1. - LT: Jablunkovské medzihorie: Gírová, Trojmedzie  
Trasa: Mosty u Jablunkova - Studeničný - Gírová - Hrčava - Trojmedzie - Čierne- 12km/400m.  
Tulec O, Minarovič R, Tomašcová D, Ceniga J, Šurinová K, Kuljovská M, Mikovčák J, Braciník T,  
Jakubíková M, Jakubík A.  
   
5.1. - PT: Malá Fatra: Výstup na Čipčie, 43. ročník (KST Turie)  
Trasa: Turie - Čipčie - Turie: 8km/500m.  
Za ŠKT KNM: Ďuranová S, Kameňovský E, Játi M, Balek P, Peťková B, Kupčík R, Šrenkel D,  
Birošíkovci M, R, Mazúrová E, Kmecová Ľ, Pikna P, Tužinčinová A, Novomestská M,  
   
6.1. - LT: Trojkráľový prechod Husárik - KNM, 32. ročník  
Trasa: Čadca - Husárik - Chot.kopec - Petránky - Vrchrieka - Majtánky - KNM-22km/800m.  
Minarovič R, Tulec O, Jakubík A, Jakubíková M, Tomašcová D, Birošíkovci M, R,Kuba A,  
Pikna P,Lisková S,Poštek F,Snopko I.                PT: Gregušovci V, J.  
   
6.1. -PT-Trojkráľový prechod okolo Tábora  
Trasa:KNM-Tábor-Majtánky-Nesluša-KNM,Súľkov-10km/400m.  
Žabka F,Urbanovci V,Z,Mikovčák J,Pílková G,Kubaščíková E,Peťko J,Polláková J,Pekárková Z,  
Kameňovský E,Šidlo O.  
   
12.1. -LT-Mor.Sl.-Beskydy:Javorový vrch.  
Trasa:Oldřichovice-Jav.vrch-tr.Ropice-sedlo Kalužného-ch.na Ostrém-Bystřice-22km/300m.  
 Ceniga J,Tarana J,Jakubíková M,Šurinová K,Kontrišová B,Hrdý Z.  
   
12.1. - LT: Okolo novobystrickej priehrady (Loko Čadca)  
Trasa: 18km/300m - Ponechalová, Hanusek, Tomašcová, Jakubíková.  
Trasa: 15km/200m - Birošíková, Birošík R. Slabejová, Slabej F.  
   
13.1. -LT-príprava LP-Kys.vrchovinou.  
Trasa:H.Vadičov,Bízička-Bučie-Ostré-Radola-10km/400m. Stuchlík J,Tulec O,Kuba A,Murárik L.  
Trasa: Radola-kaplnka pod Vretňom-Radola-5km/200m. Žabka F,Mikovčák J.  
   
 19.1. -LT-príprava LP-Kys.vrchovinou.  
Trasa:H.Vadičov,Kubaščíkovci-s.pod Zlieňom-s.Žiarce-Bučie-Ostré-Radola-25km/700m.    
 Tulec O,Kuba A,Tarana J.Trasa:H.Vadičov,Kubaščíkovci-H.Vadičov,Bízička-15km/500m-Stuchlík J.  
 Trasa: H.Vadičov,Kubaščíkovci-Zlieň a späť-7km/300m. Žabka F,Mikovčák J.  
   
19.1. - LT: Jánošíkovým krajom (Žilina)  
Trasa: Terchová, Šípková - Vojenné - Lutiše - Kotrčiná Lúčka: 24km/900m.  
Za ŠKT KNM: Jakubíková M, Tomašcová D, Šurinovci K, P, Pikna P,Čelko M, Stenchlák P, Jančo A,  
Ondrušek P, Krupka J.  
Trasa: Lutiše - Zlieň - Kotrčiná Lúčka: 15km/300m - Braciník T, Jakubík A, Kameňovský E, Kurka P,  
Ceniga J, M, Játi M, Kupčík R, Tužinčinová A, Novomestská M, Slabejovci F, S, Slafkovský M.  
   
20.1. - PT: Kysucká vrchovina: výstup na Pleš  
Trasa: KNM - Povina - Pleš a späť: 8km/300m.  
Šrenkel D, Žabka F, Obšívan F, Mikovčák J, Pilková G, Urban V, Peťko J.  
   
20.1. - LT: Kysucká vrchovina, príprava LP  
Trasa: Horný Vadičov, Hájnice - Skríželné  - poza Steny - Budatínska Lehota - KNM: 11km/300m.  
Kupčík R, Jakubíková M.  
   
26.1. -LT- Prejazd Kys.vrchovinou,42.ročník.   
Trasa:A-35km-Kultán Dušan-4.30h,Kuba A,Jakubíkovci A,M,Krištofík P,Snopko I,Poštek F,Hmíra J,  
 Murárik L,Macek M,Ploštica J,Oravec M,Čelko M,Stenchlák P,Lukačovič J,Cinko P,Pecharová P.  
Trasa:B-25km-Tulec O,Ceniga J,Kontrišová B,Hrdý Z,Ponechal P,Funtek M,Mičunda Igor-H.Vadičov.  
Trasa:C-15km/500m-StuchlíkJ,Cabukovci Ľ,M,Tomaščin O,Urban V,Cinko J,Fabšík V,Kováčiková R.  
Trasa: D-10km/500m-Braciník T,Mikovčák J,Játi M,Šrenkel D,Janík Š,Vlček A,  
Organizátori:Žabka F,Obšivan F,Šrenkel D.-5km/100m.Celkovo sa zúčastnilo 48 bežkárov.  
   
2.2. - LT: Kysucké Beskydy: Medzinárodná stopa zdravia . Skalité - Čadca  
Trasa: Skalité, Serafínov - Liesková - Tri Kopce - Stankovo - Pod Črchľou - Čadca:22km/600m.  
Ceniga J, Jakubíkovci M, A, Kontrišová B, Hrdý Z, Šurinová K, trasa 5km/200m Mikovčák J.  
   
9.2. -LT:Javorníky:Beskydsko-Javornícka magistrála(org.VUC Žilina,8.ročník).  
Trasa:Melocik-Gregušovci-Kasárne a späť.24km/400m.Jakubíkovci M,A,Ponechalová L,Heľo S,  
Ponechal P,Bučková J,Oravec M,M ml,Vlček M,Balek P,Kontrišová B,Hrdý Z,  
Trasa:Melicik-Čemerka a späť.14km/300m-Žabka F,Mikovčák J,Braciník T,Cenigovci J,A,M,B.  
Trasa:Melocik-Gregušovci a späť.12km/200m-Játiovci M,S,N,N,Bíleš M,Kurka P,Peťková B,  
  Kupčík R,Lamošová J,Bírošíkovci M,R,Slabejovci S,F.  
Trasa:Melocik-Semeteš-Jak.vrch-KNM-24km/400m-Tulec O,Holiač L,Bieleš J,Mizera M,  
            Murárik L,Kuchár P,Slávikovci P,J.  
   
14.-17.2.-zimný zraz KST (Police nad Metuji).  
Trasa:Karlov-skalné mesto a chata Wielki Scielliniec(919m)-Karlov-PT-4km/200m-J.Ceniga,E.Chilý.  
Trasa:LT-Adršp-Tepl.skaly a Broumovsko:Horní Adršpach-Líščí sedlo-Bischofstein-rozhl.Čáp(786m).-  
osada Skály-Dědov-dolinou Klucánka-Kočičí skály-ch.Ostaš-Police nad Metují-LT-26km/800m-PT-3km.  
J.Ceniga,M.Jakubíková,Jantošíková Lenka,Snopko I,Hanýsek Vlado.  
Trasa:Prechod skalnými mestami Adršpaško-Teplických skál:PT-5km/100m-E.Chilý.  
Trasa:Prechod Javořími horami(po hranici z PL):Ruprechtice-rozhledna na Ruplechlickem Špičáku-  
pohr.hrebeň(880m)-Janovičky-Náročná túra-2km+50km/1,2LT/700m-J.Ceniga,Snopko I.  
Trasa:Prechod údolím Moravy pod Králícký Snežník:Dolní Morava-Horní Morava-jaskyne Tvarožné  
díry a späť.-Nenáročná túra-PT-14km/200m-J.Ceniga,E.Chilý.  
Ostatné trasy (16km - LT, 12km - PT): Jakubíková M, Jantošíková L, I.Snopko,Hanusek V.  
   
17.2. - LT: Zimný prechod Javorníkmi (Loko Čadca)  
Trasa: Semeteš - Kamenité - Jakubovský vrch - Petránky - osada Črchľa - Husárik - Čadca:  
25km/700m.  
Za ŠKT KNM: Tulec O, Urban V, Cabukovci M, Ľ, Tomašcová D, Šurinová K, Pikna P,   
Kontrišová B, Hrdý Z, trasa 15km/400m - Mikovčák J.  
   
1.-3.3. - PT: Kysucká stovka 2019  
Organizátori a kontroly: Minarovič R, Braciník T, Bílešovci M, J, deti, Kurka P, Kupčík R, Ďuranová S,  
Kubaščíková E.  
   
2.3. - LT: Kys.Beskydy: Veľká Rača,Úpratiská stopa zdravia.  
Trasa:Dedovka-chaty na Rači-V.Rača a späť.7km/400m-Jakubíkovci M,A.  
Trasa:Dedovka-chaty na Rači-Úpratiská-stopa zdravia a späť.5km/200m-Žabka F,Mikovčák J.  
   
9.3. - LT: Oravské Beskydy: prechod Erdutkou.  
Trasa:Or.Lesná-Demänova-Or.Lesná-24km/600m-Jakubíkovci M,A,Tomašcová D,Janáčkovci M,J.  
Trasa:Or.Lesná-Demänova-Tanečník-12km/400m-Žabka F,Mikovčák J,Ceniga J.  
   
16.3. - PT: Ku prameňom Wisly(org.RRČadca,PTTK).  
Trasa:Koniakow-Lesnica-Wisla-12km/400m.  
Žabka F,Mikovčák J,Jakubíková M,Šišková V,Janáčkovci M,J,Šelbická A,Čanecká J.  
   
17.3. - LT: Kys.Beskydy: Vychylovka,skanzen-Demänova.(org.Loko Čadca).  
Trasa:Vychylovka,skanzen.úvraťová železnica-Demänova a späť.12km/500m.  
Žabka F,Mikovčák J,Slabejová Slávka,Stenchlák P,Čelko M-celkovo 30bežkárov.  
   
17.3. -LT: M.Fatra: Martinskými hoľami.  
Trasa: Bystrička pri MT-Vidlica-V.Lúka(1476m)-Križava-Vrútky.PT-6km/300m,LT-19km/700m.  
Ceniga J,Tarana J,Jakubíková M,Tomašcová D,Šurinová K,Pikna P.  
   
24.3. - LT: Javorníky: Kasárne-V.Javorník-Stratenec-Kasárne(org.Loko Čadca).  
Trasa:Kasárne-V.Javorník-Stratenec-Kasárne.10km/200m.  
Žabka F,Mikovčák J,Cabukovci Ľ,M,Stenchlák P,Neslušan F-celkovo 12 bežkárov.  
   
30.3. - Vysoké Tatry: Štrbské Pleso, rozlúčka so snehom  
Trasa: Bežecký areál Štrbské Pleso: 18km/300m.  
Jakubíková M, Pikna P, Neslušan F. Trasa 10km/200m - Mikovčák J.  
   
6.4. -PT- Zahájenie 100Jkm na LIetavskom hrade.  
Trasa: Lietava,Majer-hrad Lietava a späť. 7km/300m.  
Žabka F,Mikovčák J,Balek P,Urbanovci V,Z, Jakubíková M,Šišková V.  
   
7.4. -PT-Deň pomoci prírode na Tábore.  
Trasa: KNM,Skotňa-studnička-Tábor a späť.7km/300m.Žabka F,Mikovčák J,Balek P,Urban V,  
Jakubíková M,Obšivanovci F,A, Harnasová J a draci zo Zborova-7detí a 5 dospelých.  
   
14.4. - PT/AZ: Myjavská Pahorkatina: Branč, Bradlo  
Trasa: Dolné Košariská - Bradlo, mohyla M. R. Štefánika - Myjava - Branč, hrad - Podbranč:  
23km/760m.  
Šrenkel D, Tabaček A, Urban V, Peťko J, Sidor Ľ, Pilková G, Kubaščíková E, Kontrišová B,  
Hrdý Z, Pohančeníková G, Taranovci J, I, Rybárová M, Čanecká E, Šelvická M  
Trasa: Dolné Košariská - Bradlo, mohyla M. R. Štefánika - Brezová P. Bradlom - Branč:  
8km/350m.  
Žabkovci F, M, Cenigovci J, A, deti, Játiovci M, S, N, N, Obšívanovci F, H, Mikovčák J, Kurka P,  
Ďuranová S, Janík V, Helovci K, S, Šidlová J, Čmolíková T, Bílešová L, Pečalová J, deti,  
Šurinová K, A, Tvrdý M, J, Šrenkelová J, Urbanová Z, Grešáková E, Masaryková E, Galvánek J,  
Holubec P, Holubcová D.  
   
21.4. - PT: Veľkonočný výstup na Ľadonhoru, 28. ročník  
Trasa: Horný Vadičov – Kubaščíkovci – Ľadonhora - Holý vrch – Steny –Poľana - B. Lehota - Radoľa:  
12km/630m.  
Šrenkel D, Tabaček A, Balek P, Lisková S, Jakubíková M, Pikna P, Kameňovská M, Šidlová J,  
Helovci K, S, Čadecký Š, Martinčeková Ľ, Tulec O, Minarovič R, Urban V, Drndová A, Kubíková I,  
Tvrdá J, Borák M, Kučeríková E, Orieščiková A, Ďurana M, Cigánik S, Pohančeníková M, Murárik L  
s rodinou, Tulcová M, Mináriková E, Pilková G, Kubánek Ľ, Masaryková E, Galvánek J,  
Hrubý Ľ, Baláž P, Ondrušková Z s rodinou, Samak J, Durajová D, Kormanec T, Hudák Š,  
turisti zo seniorklubu Diviaky, Martinec F a ďalší.  
Trasa 4km/450m - Žabka F, Braciník T, Mikovčák J, Kubaščíková E a ďalší.  
   
28.4. - PT/CT: Otvorenie 100 jarných km na Marťákovom kopci (rozhľadňa)  
Trasa: KNM - Tábor - Majtánky - Mičekovci - Vrchrieka - Marťákov vrch, rozhľadňa: 13km/600m.
Šrenkel D, Urban V, Murárik L, Lisková S, Macejková H, Šutá K, Marec P.
Z Krásna nad Kysucou: Ceniga J.
Trasa: Nesluša - Mičekovci - Vrchrieka - Marťákov vrch, rozhľadňa: 6km/300m.
Žabka F, Mikovčák J, Pilková G, Čmolíková T, Jakubíková M, Jakubík A, Tabaček A, Bílešovci M,J,A,E
Balek P, Kurka P, Kupčík R, Lamošová J, Braciník T, Ďurana M, Játiovci J, M, S, N, N, Kubíková I,.
Ondrušková M, Cabukovci Ľ, M, Ponechalová L, Ďuranová S, Kubánek Ľ, Masaryková E,
Kameňovská M, Galvánek J, Novomestská M, Tužinčinová A, Šrenkelová J, Urbanová Z, Šišková V,
Cyklo: Tulec O, Kontrišová B, Hrdý Z.
 
1.5. - PT: Odomykanie Kysuckej brány na Rochovici, 18. ročník
Trasa: Rudina - vysielač - sedlo pod Závrším - Rochovica vrchol - Rudinka, ihrisko: 12km/400m.
Žabka F, Mikovčák J, Jakubík A, Urbanovci V, Z, T, Balek P, Játiovci J, M, N, N, Obšívanovci F, H,
Lisková S, Pikna P, Kubánkovci Ľ, B, Tulcovci O, M, Šidlová J, Helovci K, S, Šrenkelová J,
Grešáková E, Masaryková E, Galvánek J Kameňovská M, Kontrišová B, Hrdý Z a ďalší.
 
5.5. - PT/AZ: Považský Inovec: Topoľčiansky Hrad, Bezovec, Tematín
Trasa: Podhradie, Topoľčiansky hrad - Nová Lehota - Tematín - Lúka: 20km/660m.  
Šrenkel D, Tabaček A, Kubaščíková E, Rybárová M, Čanecká E, Šelvická M.
Trasa: Podhradie, Topoľčiansky hrad - Nová Lehota - Bezovec: 6km/300m.
Žabkovci F, M, Cenigovci J, A, deti, Játiovci M, S, N, N, Čadecký Š, Martinčeková Ľ, Pečalová J,
Bílešová L, Šurinová K, Peťko J, Pekárková Z, Kučeríková E, Pohančeníková M, Pilková G, Janík V
Šidlová J, Kubíková I, Poláková J, Mináriková E, Helovci K, S, Kameňovská M, Murárikovci L, Z,
Žiaková J, Kubánková B, Barčiak M, Kupka M a ďalší.
 
8.5. - PT: Výstup na Veľkú Raču, stretnutie priaznivcov KTK
Trasa: Oščadnica - Kalinov vrch - chaty na Rači - Veľká Rača - Oščadnica: 20km/1000m.
Šrenkel D, Urbanovci V, T, Kubánkovci Ľ, B, Drndovci A, D, Tarana J, Mojak B, Krenželová Z.
Trasa: Oščadnica - Príslop - Veľká Rača - Dedovka: 16km/820m.
Žabka F, Helovci K, S, Jakubíková M, Čmolíková T, Šišková V, Orieščiková A,Šidlová J,
Tvrdá J, Urbanová Z,Šotkovská J,K,Kečková A,Kontrišová B, Hrdý Z a ďalší.
Trasa: Oščadnica, Dedovka - Veľká Rača a späť: 10km/600m.Peťko J,Polláková J,
Braciník T, Mikovčák J,Slafkovský M,A,Kantríkovci M,A.
Trasa: Zwardoň-Kykula-V.Rača-Oščadnica-20km/1000m.Pekárková Z,Galvánkovci B, I, Šotkovský P, M.
Cyklo: Tulec O,Lisková S, Pikna P.
 
11.5. - PT: Veľká Fatra: Malinô Brdo, dievčenský výstup.
Trasa: Ružomberok - Kalvária - Malinô Brdo - Ružomberok: 16km/850m.
Pilková G, Kubaščíková E, Kubánek Ľ, Tabaček A, Šrenkel D.
 
18.5. - PT: Krajom Drotárie,20.ročník(org.KT Vysoká nad Kysucou).
Trasa:Veľ.Rovné-Dolinky-Zarúbaná Kýčera(884m)(rozhľadňa)a späť-8km/400m.
Žabka F,Mikovčák J,Obšivan F,Baránek O.
Trasa:Veľ.Rovné,Ivor-Vrchrieka-Semeteš-Bielovci-V.Rovné,Ivor-13km/300m-Ďuranová S.+2.
Trasa:Vysoká n.Kys.-Semeteš-Bielovci-V.Rovné,Ivor-13km/300m-Taranovci J,Iveta,Prškovci J..
Trasa: Makov-Semeteš-V.Rovné,Ivor-16km/400m-Jakubíková M,Šišková V.20km/500m-Urban V.
 
25.5. - PT: Kysucká 50tka, 12. ročník (AHA Čierne)
Trasa: Makov - Semeteš - Kamenité - Jakubovský vrch - Petránky - Čadca: 36km/1000m.
Za ŠKT KNM: Jakubíková M (40km), Kupčík R, Tužinčinová A. Trasa: 10km/200m - Mikovčák J.
 
26.5. - PT: Kysucká vrchovina: Pomoc značkárom
Trasa: Stará Bystrica - sedlo Korcháň - pod Obelcom - Horný Vadičov: 11km/600m.
Kurka P, Ďuranová S, Janík V, Šrenkel D, Peťková B, Martinčeková Ľ.
Trasa: 4km/200m: Žabka F, Mikovčák J, Obšivan F.
 
1. - 2.6. - PT: Kysucké Himaláje, 17. ročník
Trasa A: 80km/3800m: Šrenkel D, Šadlák V, Kontrišová B, Hrdý Z, Virdzek P, Neveďal M,
Tarana J, Urda M, Urban P, Jankovič J, Škola V, Dratnalová A, Pekný L, Panák S,
Škulaviková Z, Frátriková M, Krupa M, Janech R, Dedič M, Konárik M.
Trasa A  - 1. deň: 45km/2200m:  Koleno M, Galvánek B, Pekárková Z, po Klubinu Machala P.
Trasa B: 60km/ 2400m: Jakubíková M, Vlček V, Galvánek, Ľ, Šotkovský P,
Trasa B: 2. deň - 23km/1100m: Urban V, Ondrušková M, Šotkovská J, deti,Helovci K, S.
Šidlová J, Kvašňovský A, Ostrochovský J, trasa A 2. deň: Škulavík M.
Cyklo: 50km/200m: Braciník T, Mikovčák J, Pikna P, Tulec O, Minarovič R.
Ostatné trasy + výpomoc: 40km/2000m-Žabka F,20km/1000m-Obšívan F, Braciník T.
 
9.6. - PT: Strážovské vrchy: Magura, Temešská skala
Trasa: Malinová - Magura - Malá Magura - Temešská skala - Temeš: 14km/920m.
Janík V, Ceniga J, Šrenkel D, Kvašňovský A, Jakubíková M, Orieščiková A.
 
15.6. -PT: Za peknými výhľadmi na Závršie a rozhľadňu nad Divinkou.
Trasa: Divinka,obecný úrad-rozhľadňa na Malom vrchu-Divinka,Lalinok-Závršie-Rudina:10km/500m.
Žabka F,Mikovčák J,Jakubíková M,Čmolíková T,Kubánek Ľ,Hrubý Ľ.
 
16.6. - CT: Okolo vodného diela Žilina
Trasa: KNM - Rudina - Budatín - Varín - Nazbudská Lúčka - Strečno - Budatín - Brodno -
Rudina - KNM: 48km/240m.
Braciník T, Mikovčák J, Peťková B, Tulec O. Trasa: 11km/100m - Jakubíková M, Ponechalová L.
 
23.6. - PT:príprava trasy na prechod Kys.vrchovinou.
Trasa: H.Vadičov-K.Lúčka,kaplnka-s.Žiarce-traverz Požehy-s.Jalovec:5km/300m.
Mikovčák J,Žabkovci F,M,Obšivan F,Šrenkel D,Janík V.
 
28.-30.6. - PT/AZ: Vihorlatské vrchy: Vihorlat, Morské oko, Sninský Kameň
Trasa 1. deň - Kapušiansky hrad, Trnava pri Laborci - Viniansky hrad - Kaluža: 9km/270m.
Trasa 2. deň - Morské oko - Vihorlat - Remetské Hámre: 20km/870m.
Trasa 3. deň - Zemplínske Hámre - Tri Table - Sninský Kameň - Zemplínske Hámre: 8km/600m.
Účastníci: Kurka P, Ďuranová S, Tužinčinová A, Bačová E, Sidor Ľ, Mazúr M, Drndovci A, D, Mojak B,
Pohančeníková M, Rybárová M, Hrdý Z, Kontrišová B, Bílešovci M, J, deti, Játiovci M, S, J, N, N,
Kameňovská M, Čanecká E, Šelvická M, Šrenkel D, Peťková B, Čmolíková T, Janík V, Švaňová D,
Grič J,  Mrmusová E, K, Ondrušková M, Ševčíková A deti, Pečalová J, Bílešová L, deti, Kontriš S,
Vaclavíková K.
 
5.7. -PT-Cyrilometodský výstup na Vreteň(org.obec Radola.
Trasa:Radola-Vreteň-štadión-Radola-6km/400m.Žabka F,Obšivan F,Tabaček A,Urban V,Švaňová D,
Mikovčák J,Jakubík A,Holiač L,Balek P,Kubík I,O,Baláž P,Hrubý Ľ,Vlček A,Urban T,Peťko J,Polláková J,
Pekárková Z,Mazúr M,Ragulová J,A,Trasa:okolo Vretňa-4km/200m-Játiovci J,S,M,N,N,Ševčíková A,K,K.
 
5.7. - CT: Okolo vodnej nádrže Nová Bystrica
Trasa: Nová Bystrica - Riečnica, kostol - Harvelka - Nová Bystrica - KNM: 82km/1050m.
Pikna P, Kupčík R, Lamošová J,  Trasa 70km: Jakubíková M, Lisková S, Birošíková M, Kučeríková E.
Trasa: 59km: Cenigovci J, M, trasa 34km Bílešovci M, J, A.
 
7.7. -PT-Kys.vrchovina:Príprava trasy na prechod Kys.vrchovinou-čistenie,značenie.
Trasa:H.Vadičov,Galierovci-s.pod Magurou-s.medzi Magurami-s.pod Zlieňom-Galierovci-6km/400m.
Šrenkel D,Žabka F,Jakubíková M,Mikovčák J.
 
14.7. -PT-Malá Fatra:Dolné diery a Boboty
Trasa:Terchová,Biely potok-Diery-salaš-Podžiar-Boboty-Terchová-13km/700m.Tabaček A,Ceniga J.
Trasa: Terchová,Biely potok-Diery-salaš-Podžiar-traverz Bobot-Terchová-rozhľadňa-12km/400m.
Žabka F,Obšivan F,Mikovčák J,Urbanovci V,Z.
 
12.-13.7.: Adršpaško-Teplické skály, Broumovské stěny
Trasa:  Adršpaško, Teplické skály: 10km/200m.
Trasa:  Broumovské stěny: 10km/300m.
Pilková G, Kubaščíková E, Kubánek Ľ, Mazúr M.
 
21.7. - PT/AZ: Poľana, Vígľašský zámok
Trasa: Vrchslatina - Záhorská skala - Kopce - Poľana - hotel Poľana - Skliarovo: 21km/820m:
Šrenkel D, Urban V, Janík V, Taranovci J, I, Švaňová D, Grič J, Kubaščíková E, Baláž P, Čanecká E,
Šelvická M, Berešík M,
Trasa: Bystré, Vrátka - vodopád Bystré - Poľana - hotel Poľana - Skliarovo: 16km/950m(10km/400m)
Žabka F, Cenigovci J, A, deti, Tabaček A, Sidor Ľ, Čmolíková T, Mikovčák J, Šidlová J, Ondrušková M,
Mäkká A, Ďuranová S, Játiovci J, M, S, N, N, Lisková S, Pikna P, Peťko J, Peťková B, Pečalová J,
Urbanová Z, Bílešová L, deti, Helovci K, S, Drndová A, Mazúr M, Tulcovci O, M, Šurinová K, A a ďalší.
 
27.-28.7. - PT: Kremnické vrchy: Skalka, Flochová
Trasa 1. deň: Krahule - Skalka: 10km/350m.
Trasa 2. deň: Skalka - sedlo Tunel - Vyhnatová - sedlo Flochovej - Flochová - Čremošné -
Turčianske Teplice: 24km/700m.
Janík V, Játi M, Šrenkel D, Orieščiková A, Kubaščíková E, Martinčeková Ľ, Tužinčinová A.
Trasa: 2. deň: 22km/1000m: Urban V, Brezina P, Tabaček A, Drndová A, Rybárová M.
 
27.7. -PT-Kysucké Beskydy:Brízgalky-prieskum okolia Orla
Trasa:N.Bystrica-Veľký potok-Brízgalky,seníky-osada Zrubitá-hr.PL-5km/200m.
Žabka F,Jakubíková M,Mikovčák J.
 
3.8. - PT: Spomienková dolnokysucká 50tka, 9. ročník
Trasa: KNM - Škorčie - Tábor - Majtánky - Nesluša - Rudinská - Budatín - Zástranie -Horný Vadičov
Lopušné Pažite - Radoľa - KNM: 51km/1350m.
Šrenkel D, Jakubiková M, Kubánek Ľ, Galvánek Ľ,  Galvánek B, Pekárková Z, Lisková S, Vlček V,
Virdzek P, Gašinec P.
Trasa: 25km/930m: Janáček J, Kučeríková E.
Trasa: 10km/300m: Žabka F, Mikovčák J.
Cyklo: 27km/280m: Kameňovský E.
 
4.8. - PT: Javorníky: Neslušské osady
Trasa: Nesluša, horná škola - Ostré - Grešákovci - Jakubovský vrch - Petránky - Nesluša:
14km/580m + ostatné trasy (omša na Petránkach).
Urbanovci V, Z, Špiriakovci R, J, D, A, Šrenkelová J, Grešáková E, Játiovci J, B, M, S, N, N,
Ševčíkovci L, A, deti, Ondrušková M, Mäkká A, Marec S, Tvrdý M, J, Žabka F, Tulcovci O, M,
Rybárová M, Mikovčák J, Jakubíkovci M, G, Masaryková E, Galvánek J, Urban T, Orieščiková A,
Švaňová D, Šrenkel D,Balek P,Sidor Ľ,Heľovci S,K, a ďalší.
 
9.8. - PT: Spomienkový lunochodecký výstup na Vreteň, 19. ročník
Trasa: KNM, Radola, Vreteň a späť - 11km / 450m.
Bielek J, Galvánek Ľ, Jakubiková M, Mikovčak J, Orieščiková A, Balek P + M, Ďurana M, Tabaček A
Urban V, Žabka F, Kameňovský E, Masaryková E, Tulec O + M, Greguš V+J, Heľo S+K
Baránek O, Franeková A, Bráciník T a ďalší.
 
10.8.-PT: Turistická vatra vzájomnosti na V.Polome (org.Polom Raková).
Trasa: 3km/100m-Žabka F,M,Mikovčák J,Baránek O..
 
11.8. - VHT/AZ: Žywiecke Beskydy: Pilsko, Krawcov wierch
Trasa: Sedlo Hliny - Pilsko - Brts - Mútňanské sedlo - Krawcov wierch - Glinka: 24km/1200m.
Šrenkel D, Tabaček A, Jakubíková M, Orieščiková A, Martinčeková Ľ, Murárik L, Urban V, Brezina P,
Peťko J, Kuchar P, Marec P, Čanecká M.
Trasa: Sedlo Hliny - Pilsko - Brts - Mútňanské sedlo - Zlatna huta: 15km/900m.
Cenigovci J, A deti, Čadecký Š, Svrčková J, Bílešová L, Pečalová J, deti, Novomestská M,
Kubánkovci Ľ, B, Helo S, Drndová A, Rybárová M, Mináriková E, Bielek J,
Pohančeníková M, Brezinová M a ďalší.
Trasa:Sedlo Hliny-Pilsko-a späť: 11km/700m-Žabka F,Mäkká A,Játiovci M, S, J, N, N, Ševčíková A,K,K.
 
16.8.-PT: Kysucká vrchovina-príprava letného prechodu-čistenie trasy.
 Trasa: H.Vadičov,Hájnice-Zlieň-s.pod Zlieňom-traverz Magury a späť.-5km/200m.
 Žabka F,Mikovčák J,Stuchlík J.
 
17.8. - PT: Oravská vrchovina: Dolný Kubín - Oravský Podzámok
Trasa: Dolný Kubín - kaplnka sv. Vendelína - Malatiná - Pribiš - Oravský Podzámok: 18km/700m.
Tabaček A, Urban V, Šrenkel D, Drndová A, Mináriková E, Pohančeníková M, Rybárová M.
 
16.-18.8. - Moravský kras, Punkevní jeskyně, Josefské údolí
Účastníci: Pilková G, Kubaščíková E, Mazúr M.
 
18.8. - PT-Kysucké Beskydy: výstup na Rycierowu horu,8.ročník(org.KT N.Bystrica)
Trasa:Vychylovka,Šudovci-Vychyl.skaly-Rycierowa-ch.pod Ryc.horou-Príslop-Šudovci-12km/700m.
 Žabka F,Mikovčák J,Šelbická M,Čanecká E.
 
24. - 25.8 - PT: Strážovské vrchy: Ostrý vrch, Baske
Trasa: Mníchova Lehota - Čiernachov - chata pod Ostrým vrchom - Petrovanské lúky - Trenčianske
Teplice: 19km/900m.
Trasa: Trenčianske Teplice - Omšenie - Baske - sedlo Trtavka - Homôľka - Dolná Poruba: 18km/900m.
Janík V, Orieščiková A, Švaňová D, Martinčeková Ľ, Kubánkovci Ľ, B, Rebeka, Kmecová Ľ.
Trasa 1 deň: Šrenkel D, Tabaček A, Urban V.
 
 29.8. -PT: Kysucké Beskydy: Stretnutie priaznivcov Klubu turistov Kysúc na V.Rači.(org.RR Čadca).
 Trasa: Oščadnica,Lalíky-ch.na Rači-V.Rača-Dedovka- 11km/700m.Žabka F.-18km/900m-Urban V.
 Trasa: Oščadnica,Dedovka-ch.na Rači-V.Rača a späť- 8km/400m-J.Mikovčák,O.Baránek,M.Žabková.
 Trasa-Cyklo: KNM-Oščadnica-ústav-Zadedová-V.Rača-Úpratiská-N.B.-KNM-60km/900m-Tulec O.
 
 31.8. -PT-AZ: Mor.-Sl.Beskydy: Pustevny,Radegast-Radhošť(1129m)-Stezka v kotunách stromov.
 Trasa: Bíla,Hlavatá-Martiňák-Pustevny-Radhošť-R.p.Radhoštem-27km/800m-Ceniga J,Murárik L.
 Trasa: Pustevny-Knehyne-Čert.mlýn-Pustevny-Radhošť-Rožnov- 18km/600m-Brezinovci M,P,
  Pohančeníková G,Rybárová M.
 Trasa: Pustevny-Radhošť-Rožnov pod Radhoštem-13km/200m-Bílešovci M,J,A,E,Urbanová Z,
  Šrenkelová J,Grešáková E,Gvotová M,Maťašovská F.
  Trasa: Pustevny-Radegast-Radhošť-Valaška-stezka korunami stromov-Pustevny-8km/300.
  Žabka F,Holiač L,Baránek O,Pílková G,Mazúr M,Pečalovci J,D,Cenigovci A,M,B,Šurinovci P,K,A,M.
 
 30.8.-1.9. -CT: 41.Cyklozraz KST-Ružomberok.
 Trasa-1.deň:RK-Hrboltová-Svošov-Ľubochňa-Ľub.dolina-Vyšný Tajch a späť.-64km.
 Trasa-2.deň:RK-Korytnica a späť.-54km.
 Trasa-3.deň:Hrabovo-Malinô Brdo.
 Kurka P,Ďuranová S,Játiovci M,S,N,N,Lamošová J,Novomestská M.
 
 1.9. -PT: Kysucká vrchovina: Primátorský výstup na Holý vrch,12.ročník.
Trasa: D.Vadičov-s.pod Ľadonhorou-Holý vrch-Steny-Poľana-Radola-10km/600m-Žabka F,Urban V,
Mihaldovci Marián,Sáša,Bielek J,Jakubíkovci A,M,Hrubý Ľ,Hulínovci E,M. 4km/200m-Mikovčák J.
 
 7.9. -PT:Kys.vrchovina: Snežnický cyklomaratón-pomoc pri organizovaní(org.CK Snežnica).
 Trasa:D.Vadičov,Bízička-kaplnka-s.Žiarce-s.Jalovec-kontróly:5km/100m.
 Žabka F,Tulec O,Braciník T,Mikovčák J,Cabukovci Ľ,M,MurárikL,Snopko I,Kuba A.ml,
 
 8.9. -PT/CT: Kys.vrchovina,letný prechod,42.ročník.
 Trasa:D.Vadičov,Bízička-Kučerovka-Bučie-Klin-Ostré,vlek-Hučidlo-Radola-11km/500m.
 Žabka F,Mikovčák J,Jakubíková M,Urban V. Trasa-cyklo:16km/500m-Tulec O.
 Trasa: B.Lehota-s.Skríželné-Zlieň-s.Žiarce-Kaplnka,k.Lúčka-Bučie-Radola-35km/1100m-Šrenkel D.
 
 14.9.-PT-Cez tri štáty Európy-org.AHA Čierne,19.ročník.
 Trasa:Čierne,zástavka-Trojhraničie-Jaworzynka-Hrčava-Čierne-8km/200m-Žabka F,Mikovčák J.
 
15.9. - VHT/AZ: Západné Tatry: Salatín, Skriniarky, Spálená, Pachoľa
Trasa: Roháčska dolina - Predný Salatín - Brestová - Salatín - Skriniarky - Spálená - Pachoľa -
Baníkovské sedlo - Roháčska dolina: 16km/1500m.
Tabaček A, Šrenkel D, Urban V, Kubaščíková E, Jakubíková M, Ponechalová L, Kubánek Ľ,
Kučeríková E, Rybárová M, Pohančeníková M, Brezina P, Hrubý Ľ.
Trasa: po Salatín a späť: Peťko J.
Trasa: Salatínska dolina, lanovka - Predný Salatín - Brestová - Salatín - Skriniarky - Spálená -
Pachoľa - Baníkovské sedlo - Roháčska dolina: 15km/1000m.
Janík V, Oriečšiková A, Martinčeková Ľ, Švaňová D, Grič J, Drndová A, Mináriková E, Mojak B
a ďalší.
Trasa: Salatínska dolina, lanovka - Predný Salatín - Brestová - Salatín a späť: 10km/600m.
Žabka F, Cenigovci J, A deti, Šurinovci K, A, Birošíkovci M, R, Čmolíková T, Játiovci J, M, S, N, N,
Sidor Ľ, Ondrušková M, Mäkká A, Bílešová L, syn, Pečalová J, deti  Brezinová M a ďalší.
Cyklo: Roháčska dolina - Zuberec - Oravice - Podbiel: 43km/500m: Braciník T, Mikovčák J, Tulec O.
 
20.9. -Kysucké Beskydy: TOB-Zborov-3.kolo Kysuckého pohára.
Žabka F,Chilý E,Maxiánová M,F,Z,D,Ďurišová K,P,K,Z,F, Ondrúškovci Š,Z,L.
 
22.9. -Kysucká vrchovina:Straník-deň športu pre rodiny s deťmi.
Trasa:Budatín-rozhľadňa-Dubeň-Zástranie-Straník-Snežnica-Radola-17km/500m.
Kubíkovci Igor,Ondrej,Kameňovská M,Martinec F,Rajchertová T,Ševčíková A.
CT: KNM - Budatín - Zástranie - Gbeľany - Mojš - VD Žilina - Budatín - KNM: 45km/410m.
Braciník T, Játi M, Mikovčák J, Helo S, Tulec O, Minarovič R, Galvánek B, Pekárková Z.
trasa 25km/130m - Braciníková E.
 
22.9. - PT: Veľká Fatra: Katova skala, Sklabinský hrad
Trasa: Sučany - Turčianska Štiavnička - Teplické serpentíny - Katova skala - Sklabinský hrad
Sklabiňa - Turčianske Jaseno: 16km/1000m.
Tabaček A, Ceniga J, Šrenkel D, Ponechalová L, Rybárová M.
 
29.9. - PT: Veľká Fatra: Kútnikov kopec
Trasa: Ľubochňa - Hubová - Kútnikov kopec - sedlo pod Červeným grúňom - Na Jame - Černová
 - Hrboltová: 18km/900m.
Šrenkel D, Tabaček A, Ceniga J, Pohančeníková M, Jakubíková M, Rybárová M, Čanecká E,
Brezina P, Šelvická M, Hruštincová H, M.
 
29.9. -CT:Javorníky-Semeteš
Trasa:Makov-Turzovka z.-Semeteš-V Rovné-Kotešová-Žilina-Rudina, KNM 51km/300m.
 Braciník T,Tulec O,Mikovčák J.
 
 5.10.-VHT:Vysoké Tatry: Rysy,chata pod Rysmi,Žabie plesá,Ostrva.
 Trasa:Štr.pleso-Pop.pleso-Žabie plesá-ch.pod Rysmi-s Váha-Rysy-21km/1400m.
 Murárikovci Lacko,Zuzka,Čanecký Pavol,Ševčík Jozef.
 Trasa:Štr.pleso-Žabie Plesá-chata pod Rysmi-19km/1150m.
 Urban V,Ceniga J,Hrubý Ľ,Snopko I,Virdzek P,Berthauser T.
 Trasa:Štr.pleso-Pop.pleso-Ostrva a späť-16km/900m-Žabka F,Turiansky Ján.
 Trasa:Štr.pleso-Pop.pleso-symb.cintorín a späť-12km/400m-Balek P,Mikovčák J,Mazúr M,
 Pilková G,Pečalová Denisa,Janka,Linda,Gregušovci V,Janka.
 Trasa:Štr.pleso-chata pod Soliskom-10km/400m.Ondrušková M,Mäkká A,Čmolíková T.
 
 12.10.-PT:Javorníky:Tábor-stretnutie oktobriačikov.
 Trasa: KNM-Tábor a späť-6km/400m.Braciník T,Mikovčák J,Žabka F,Tulec O,M,Cigánik S,J,
 Heľovci S,K,Tvrdá J,Baránek O,Kubík O,Králikovci P,J,Lisková S,Pikna P,Kupčík R,Lamošová J,
 Kontrišová B,Hrdý Z.
 
13.10. - PT: Javorníky: Vojtov vrch, ukončenie letnej sezóny, 13. ročník
Trasa: Čadca - Kýčera - Vojtov vrch - Črchľa - Chotárny kopec - Dunajov: 15km/600m - Šrenkel D,
Urban V, Jakubíkovci M, A, Mazúr M, Pilková G, Drndová A, Jantošíková L, Pikna P, Lisková S,
Kameňovská M, Masaryková E, Galvánek J, Chovaňáková, Gvotová M, Ševčíková A, Berešík M.
Trasa: Krásno nad Kysucou -Vojtov vrch a späť: 12km/500m - Cenigovci J, A, deti, Šurinovci K, P,
deti, Bohovičovci R,E,deti,Chilý E.
Ostatné trasy: Žabka F, Mikovčák J, Baránek O, Bílešovci M, J, deti, Pečalová J, deti, Kurka P,
Ďuranová S, Kontrišová B, Hrdý Z.
Cyklo: Tulec O, Králik P.
 
19.10. - PT: Slovenské rudohorie - Čierna hora: Sivec
Trasa: Ružín - Sivec - sedlo Pod Vysokým vrchom - Jánošíková bašta - Kysak: 22km/940m.
Tabaček A, Šrenkel D, Urban V, Peťko J, Snopko I.
 
27.10. - PT. Kysucké Beskydy: Pomoc značkárom
Trasa: Skalité - Vreščovské sedlo - Magura - Oščadnica: 15km/400m.
Kurka P, Ďuranová S, Janík V, Šrenkel D, Játi M, Cenigovci J, A, deti, Tužinčinová A, Peťková B,
Žabka F, Mikovčák J, Katka a syn Jakub.
 
2.11. - PT: Javorníky: Chodníkom V. Galvánka, 7. ročník
Trasa: KNM-Tábor-Mičekovci-Marťakovský vrch - 13km/700m.
Galvánkovci B, Ľ,Šotkovský P,M,Kubánek Ľ, Hrubý Ľ, Lisková S,Pikna P, Pekárková Z, Peťko J,
Trasa: Nesluša-Mičekovci-Marťakovský vrch a späť - 7km/400m.
Žabka F, Mikovčák J, Bielek J, Jakubík A, Kurka P, Ďuranová S, Galvánek J, Masaryková E,
Bílešovci M, J, deti,Jelínková M,Šotkovská J,P,K, Kroczek D a ďalší.
 
3.11. - PT: Novembrové kríže
Trasa: Ochodnica - Klimkovci - Mičekovci - Nesluša: 9km/400m.
Jakubíková M, Urban V, Janáčkovci J, M, cyklo: Mikovčák J.
 
17.11.-PT-Zamykanie Kysuckej brány-Brodnianka,18.ročník.
Trasa: Radola-sedlo medzi Vretňami-Snežnica-Brodnianka-Rudinka-12km/600m.
Žabka F,Šrenkel D,Braciník T,Urban V,Mikovčák J,Jakubíkovci M,A,Baránek O,Játiová J,M,S,N,N,
Pikna P,Šotkovský P,J,K,M,Galvánkovci I,Š,Ľ,B,Pekárková Z,Polláková J,Hrubý Ľ,Tabaček A,
Janík V,Tulcová M,Kubík I,Lisková S,Balek P,M,Chilý E,Masaryková E,Kuba A,ml,Bukovci M,P,
Bielek J,Kameňovský E,Kameňovská M,Šrenkelová J,Urbanová Z,Mrázik S,Krkoška R.Slafkovský M.
Kontrišová B,Hrdý Z,Kramár J,Samak J,Kalenovská D,Birošíkovci M,R,Holiač L,Karáskovci V,M,
Bílešová Lývia,Pečalová J,deti,Murárikovci L,K, Stuchlík J, Janáčkovci J,M,
 
23.11. - PT: Sliezske Beskydy: Velká Čantoryje
Trasa: Nýdek - Chata Čantoryje - Velká Čantoryje - Beskydské sedlo - Nýdek: 13km/650m.
Šrenkel D, Mazúr M, Urban V, Mikovčák J, Brezinovci M, P, Kubaščíková E, Pohančeníková M,
Rybárová M, Čanecká E, Šelvická M.
 
7.12. - PT:  Mikulášsky výstup na Tábor, 17. ročník
Trasa: KNM - Tábor a späť: 6km/300m.
Kurka P, Kubík I, Kameňovský E, Braciník T, Mikovčák J, Kupčík R , Šrenkel D, Žabka F,
Urban V, Tabaček A, Birošíková M, deti, Zichovci P, J, deti, Kameňovská M, Hrdý Z, Kontrišová B,
Obšívan F, Janík V, Balek P, M, Sidor Ľ, Lisková S, Pikna P, Peťková B, Macášek E, Sýkorová J,
Bielek J, Kubík O, Haluzová A, Novomestská M, Cerchlan T, deti, Mackovičovci T, L, deti,
Berešík M, Mrmusová E, K a ďalší.