Nachádzate sa tu

Účasť na akciách 2024

Akcie 2024
 
1.1.2024 - PT: Javorníky: Novoročný výstup na Tábor, 10. ročník  
Trasa: KNM-okolo Kinexu po modrej Tábor-kr.cesta-KNM-Ave Mária-kapustnica.7km/400m.Žabka F,
Obšivan F,Tulcovci O,M,Ondruškovci Š,Z,Bílešovci M,J,Minarovič R,Masaryková E,Galvánek J,Vráblová I,
Peťková B,Matejčík O,Kukučikovci P,Z,Anka,Elenka,Cabuková M,Kečková Ľ,Jančiová Eva.
 
6.1.2024 -PT: Javorníky: Trojkráľový pochod okolo Tábora.
Trasa: KNM-krížová cesta-Tábor-Šajdov vrch-Stránske-KNM,Podstránie-Suľkov-10km/400m.Žabka F,
A.Jakubík,Peťková B,Matejčík O,Hrubý Ľ,Galvánek J,Masaryková E,Gvotová M,Vráblová I,Minarovič R,
Tulec O,Snopko Ivan.
 
6.1.2024 -PT: Malá Fatra: výstup na Čipčie (org.KST Turie).
Trasa: Turie-Čipčie-Turie-8km/400m.Pečalová J,Pohančeniková G,Mojaková Betka,Gončáková Janka.
Trasa: Turie-Turská dolina-Turie. 8km/100m.Jakubíková M,Lisková S,Pikna P,Kupčík R,Lamošová J,
Jantošíková L,Hanusek V,Kučeriková E,org.Tužinčinová A,Novomestská M,Urda Michal-foto.
 
7.1.2024 -PT: Jablunkovské medzihorie: Gírová,Hrčava.
Trasa: Čierne,Polesie-Hrčava-Gírova-Studeničný-Svrčinovec. 16km/500m.Ceniga J,Jakubíková M.
 
13.1.2024 -PT: Kys.vrchovina: Výstup na Malý Vreteň,18.ročník.
Trasa:Radola.s.Medzi Vretňami-Malý Vreteň-s.Medzi Vretňami-traverz Vretňa-Ostré-Radola-13km/400m.
Kubík I,Jakubíková M,Urbanovci V,Z,Tibor,Šrenkelovci D,J, Varhaníkovci J,A,Macášek E,Chilovci Bro,Bra,
Peťková B,Matejčík O, Játi M.
Trasa: Radola.s.Medzi Vretňami-Malý Vreteň-s.Medzi Vretňami-Radola-10km/400m.Žabka F,Obšivan F,
Jakubík A,Tvrdý M,Cabuková M,Masaryková E,Galvánek J,Gvotová M,Králiková Jarka.
 
14.1.2024 -LT: Jablunkovské medzihorie: Troják,Poľana,Grúň.
Trasa: Skalité,Kožák(640m)-Serafínov-býv.colnica-Troják-Poľana-Grúň-Skalité,centrum-10km/350m.
Cenigovci J,A,Martin,Betka,Šurinovci P,K,Adam,Marek,Jakubíková M,Tomašcová D.
Trasa-PT: Skalité,Kožák(640m)-Serafínov-býv.colnica-Troják-Poľana-Grúň-Skalité,centrum-10km/350m.
Tabaček Adam,Šrenkel Dušan.
 
14.1.2024 -PT: Kys.vrchovina: prieskum trasy LP prechodu.
Trasa:H.Vad.,Galierovci-s.pod Jalovcom-s.Žiarce-kaplnka,K.Lúčka-Bučie-tr.Vretňa-Radoľa-18km/500m.
Minarovič R,Tulec O,Snopko Ivan,Bílešovci M,Janka.
 
20.1.2024 -PT: Kys.vrchovina: prieskum trasy LP prechodu.
Trasa: H.Vadičov,Galierovci-Zlieň-tr.Magury-s.pod Jalovcom-H.Vadičov,centrum- 10km/400m.Žabka F,
Obšivan F,Jakubíkovci A,M, Varhaníkovci J,A,Macáškovci E,M, Chilá Bro,Bra,Šustiaková A,Huntejová Š.
 
21.1.2024 -PT: Kys.vrchovina: prieskum trasy LP prechodu.
Trasa: H.Vadičov,Galierovci-s.pod Magurou-tr.Magury-Zlieň- s.Žiarce-tr.Stien-Radoľa-KNM- 21km/500m.
Minarovič Roman,Kubík Igor.
Trasa: H.Vadičov,Galierovci-s.pod Magurou-tr.Magury-Zlieň- H.Vadičov,Kubaščíkovci- 10km/400m.
Jakubíková Mária,Bílešovci Marián,Janka.
Trasa: H.Vadičov,Galierovci-s.pod Magurou-tr.Magury-Zlieň- Chabadovci-Lysica-D.Vadičov-17km/400m.
Urbanovci Vlado,Zdenka,Tibor,Šrenkel Dušan.
 
27.1.2024 -PT: Kys.vrchovina: prechod Kys.vrchovinou,47.ročník.
Trasa:H.Vad.,Galierovci-s.pod Jalovcom-s.Žiarce-kaplnka,K.Lúčka-Bučie-tr.Vretňa-Radoľa-18km/500m.
Minarovič R,Jakubíková M,Tomašcová D,Tulcovci O,M,Bílešovci M,J,Mlichová B,Galvánek Ľ,Šotkovský P.
Pílková Gabika.  LP-Jurčík Juraj-účastník aj prvého ročníka LP-Kys.vrchovinou.
Trasa:H.Vadičov,Bízička-kaplnka-Kučerovka-Bučie-Ostré-Hučidlo-Radoľa-11km/400m.Žabka F,Jakubík A,
Urbanovci V,Z,Šrenkelovci J,D,Játi M,Peťko J,Remišová Al,Kačeríková J,Matušáková-Kubaščíková Erika.
            
28.1.2024 -LT: Kráľovsky okruh v Čadečke (org.Loko Čadca).
Trasa: Čadečka,muzeum- pod Javorské a späť -15km/200m. Ceniga J.
 
3.2.2024 -LT: Beskydsko-Javornícka magistrála,11.ročník (org.VÚC Žilina)
Trasa: Melocik-Čerenka-Gregušovci-Čemerka-Butorky-Kasárne-22km/300m. Tulec O,Jakubíková M,
Tomašcová D,Játi M,Nikolka,Natálka,Pikna P,Snopko I,Varosová B,Neslušan F,Stenchlák P.
Trasa: Melocik-Čerenka-Gregušovci-pod Lamačou-Čemerka- 16km/300m. Ceniga J,Žabka F,Urbanová Z,
Špiriaková J.
Trasa: Melocik-Čerenka-Gregušovci-pod Lamačou-Melocik- 14km/200m.Šurinovci P,Katka,Adam,Marek,
Cenigovci Alenka,Martin,Betka, Mikovčák J,Balek P,Čaradová Marta.
 
11.2.2024 -PT: Kysucké Beskydy: Skalité-Firkova Kyčera.
Trasa: Skalité,Kožák-Serafínov-chaty Zwardoň-Gomulka(784m)-schronisko Podskalanka-Firkova Kyčera-
           Skalité-centrum-11km/300m. Ceniga J,Jakubíková M,Kečková Ľ,Čaradová Marta.
 
11.2.2024 -PT: Kysucká vrchovina: Magura,Zlieň.
Trasa: H.V.,Galierovce-s.pod Magurou-Magura(921m)-s.pod Zlieňom-Zlieň(765m)-Hajnice-10km/400m.
Minarovič Roman,Tulec Ondrej,Bílešovci Marián a Janka.
 
18.2.2024 -PT: Javorníky: Chotárny kopec a Marťakovský kopec.
Trasa: Ochodnica-Belajky-Chot.kopec-Marť.kopec-Vrchrieka-Majtánky-Tábor-KNM. 21km/500m.
Minarovič R,Tulec O,Tabaček A,Peťko J,Jakubíková M,Chilá Br,Branko,Čmolíková T,Kubík I,Bílešová J,
Hrubý Ľ.
 
25.2.2024 -PT: Zadné Beskydy: Hlinené.
Trasa: Klokočov,Hrubý buk-Hlinené(875m)-Mikovský Háj-Turzovka-str.namáhavá-11km/400m.
Ceniga Ján,Urbanovci Vlado,Zdenka,Tabaček Adam,Jakubíková Mária,Čaradová Marta,Šustiaková Alena.
 
3.3.2024 -PT: Javorníky: Bukovina,Solisko.
Trasa: Turzovka-Bukovina,rozhľadňa-Solisko-Jakubovce-Nesluša-18km/700m.
Urbanovci V,Z,T,Šrenkelovci D,J,Chilá B,Macáškovci E,M,Tabaček A,Peťko J,Jakubíková M,Pečalová J,
Mináriková E,Jantošíková L,Komolíková L,Tvrdý M,Játi M,Kubánek Ľ,Pílková G.
 
3.3.2024 -CT: Kysucká vrchovina: Gbeľany-Strečno.
Trasa: H.Vadičov-Kotr.Lúčka-Gbeľany-Varín-Strečno.
Minarovič R,Tulec O,Mikovčák J,Bílešovci M,Janka.
 
10.3.2024 -PT: Kysucká vrchovina: Žihľavný Grúň,Pleš.
Trasa: Povina,Jedľovina-Žihľavný Grúň-Skačkova hora-Pleš-Povina-KNM-10km/400m.
Minarovič R,Jakubíková M,Bílešovci M,J,Hrubý Ľ.
 
16.3.2024 -PT: Ku prameňom Wisly. (org.KT Vysoká nad Kysucou).
Trasa: Istebna-Polom-Kubalonka-Osedla-Tokarzonka-Istebna-12km/250m.Macášek E,Čmolíková T,
Játi M,Pečalovci J,Ľ, Peťková B,Matejčík O,Chilá B,Prškovci,Chromík J,Šrenkelová J,Urbanová Z.
 
17.3.2024 -PT: Odomykanie Manínskej tiesňavy. (org.KST Pov.Teplá).
Trasa: Pov.Teplá-Veľký Manín-Záskalie-Man.Tiesňava-Pov.Teplá- 10km/500m.-Pílková G,Jakubíková M,
Kubánkovci Ľ,Barborka.
Trasa: Kostelec-Bosmany-Záskalie-Manínska Tiesňava- 6km/150m.Žabkovci F,Daniel,Ďuranová Slávka.
 
23.3.2024 -PT: Svetový deň vody: Vodná nádrž Milošová-Megoňky.(org.KT Vysoká nad Kysucou).
Trasa: Mosty u Jablunkova-Valy-Megoňky-Milošová -8km/150m.Játiovci M,S,Ni,Na,J, Pečalovci J,Ľ,
Bílešovci L,David,Kameňovský E, Macáškovci E,M, Masaryková E,Galvánek J,Chilý E,Prškovci J,M.
Pohančeníková G,Baroniaková Jarka.
 
31.3.2024 -PT: Veľkonočný výstup na Ľadonhoru,33.ročník.
Trasa: H.Vadičov,Kubaščíkovci-Ľadonhora-Holý vrch-Steny-Poľana-Bud.Lehota-Radola-14km/600m.
Minarovič R,Jakubíková M,Komolíková L,Pečalovci J,Ľ, Drndová A,Peťková B,Matejčík J,Ondrušková M,
Murárik L,Kukučíková Z,Hanka-speváčka,Harvančík F,Lisková S,Pikna P,Bílešovci J,M, Masná A,
Ondruškovci Z,Š, Labuda J,Janáčkovci J,M,Hrubý Ľ,Balek P, Cabukovci Ľ,M,Berešík M,Martinčania.
Kučeríková Eliška,Mikovci Erika,Milan,Játiovci Martin a Jolka.
Trasa: H.Vadičov,Kubaščíkovci-Ľadonhora- H.Vadičov alebo D.Vadičov. 6km/500m. Žabka F,Tabaček A,
Tulcovci O,M, Urbanovci V,T.
 
6.4.2024 -PT: Turzovská vrchovina: Živčákov vrch 675m,Živčáková-kostol
Trasa: Turzovka,zastávka-Živčáková,kostol-Živčákov vrch 675m-Turzovka,centrum-12km/400m.
Játiovci M,S,J,Ni,Na,Ondrušková M,Jakubíková M,Pečalovci J,Ľ,Bílešová L,Komolíková L,Kečková Ľ,
Urban V,Kameňovský E,Pohančeníková G,Baroniaková J,Oravcová S,Sládková V.
 
7.4.2024 -PT: Javorníky: Čistenie chodníkov a studničiek Tábor a okolie.
Trasa: KNM,Drevina-ponad Drevinu-cesta-chodník ku krížu-kríž-Tábor-križ.cesta-KNM- 8km/400m.
Žabka F,Kubík I,Obšivanovci F,A,Varhaníkovci A,Jozef,Chilá B,Urban V,Harvančík F,Galvánek J,
Masaryková E,Vráblová I.
 
7.4.2024 -CT: Kysucká vrchovina: Kys.lieskovec-krížová cesta.
Trasa: KNM-Kys.Lieskovec-križ.cesta-sedlo Rovne-Klubina-Krásno-Ochodnica-KNM-42km/400m.
Minarovič R,Tulec O,Mikovčák J,Játi M,Bílešovci J,M.
 
13.4.2024 PT: Zahájenie jarnej sezóny na Lietavskom hrade.(org.KST Liet.Svinná).
Trasa: Liet.Svinná-hrad Lietava-Žilina-Bánová-12km/300m.Játiovci M,S,Ni,Na,Harvančík F,Lamošová J,
Kupčík R,Kyklošová Sára. Trasa z Lietavskej Lúčky-14km/400m- Urban V.
 
13.4.2024 CT: Zahájenie jarnej sezóny na Lietavskom hrade.(org.KST Liet.Svinná).
Trasa: Dlhšia-65km/300m -Kameňovský E,Lisková S,Kubík Igor.
Trasa: Kratšia-45km/300m - Pikna P,Mikovčák J,Pílková G.